Get Adobe Flash player

Genel Hizmet

0506_security_man

GENEL HİZMET

Standart Böcek Arama Hizmeti:

(RF) Radyo Frekans Taraması ve Manüel Tarama ile Casus Cihazların (Böcek ve Gizli Kameralar) Tespiti. Yapılan Casus Obje Tarama Hizmeti Kablosuz Cihazları Tespiti İşlemidir, (100kHz -6 Ghz RF Tabanlı Video ve Dinleme)

Kablolu Casus Vericilerin Aranması( gizli kamera-böcek)

Yüzeysel Kablolamanın Kontrolü ve Araması ,

İleri Seviye Böcek Taraması:

Her türlü Ulaşım Aracı İçi Dinleme Cihazı(Böcek) Tespiti ve Analizi,

Her türlü Ulaşım Aracı (Otomobil-Uçak-Helikopter-Gemi vb Takip Sistemi Analizi ve Tespiti,

Tüm Casus Objelerin Tespiti ve Detaylı Fiziksel Arama,

Bilgisayarlar-Cep Telefonlarında Casus Yazılım Hardware-Software Arama ve Tespiti,

Mevcut Enerji Analizi (Şebeke Enerjisi Analizi),

Mekandaki ve Araçlardaki Mevcut Kablolama Sistemlerinin Detaylı Kontrolü ve Aranması,

Sabit Telefon Sistem Analizi,

Geniş Band Spectrum Analyser ile (RF) Frekans Taraması,

Laser Cihazları İle Dinlenme Tespiti

Periyodik Böcek Tarama Hizmeti:

Zabata Savunma’dan arzu ederseniz periyodik olarak böcek tarama hizmeti alabilirsiniz. Kurumsal manada vereceğimiz bu hizmet için sizin belirleyebileceğiniz zamanlarda düzenli olarak tarama hizmeti alabilirsiniz. Bunun için periyodik tarama sözleşmesi gerekmektedir. Ayrıca Toplantı ve Özel görüşmeler öncesinde de böcek-gizli kamera arama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

VERİCİ TESPİT CİHAZLARININ SATIŞI – BÖCEK, GİZLİ KAMERA YERLEŞTİRME

Yarı Profesyonel ve Tam Profesyonel, böcek ve gizli kameraları satın alıp bu cihazları belli yerlere yerleştirmeden önce düşünmenizi tavsiye ederiz. Ortam dinlemesi yasalarımıza göre yasaktır, gizli kamera, böcek gibi cihazları yerleştirmeniz sizi, elektronik cihazlarla işlenen suçlar kapsamına sokabilir. Bu şekilde hayatınız boyunca tüm kamu haklarından mahrum olup cezaevine de girebilirsiniz.Ortam dinlemesi sadece şahıslar için değil istihbarat örgütleri içinde ülkemizde yasaklanmıştır.

Maalesef Türkiye’de bu cihazları satan bazı firmalar para kazanmak uğruna vatandaşları bu cihazları satarken uyarmamakta ve sonu cezaevi olan ciddi olumsuz sonuçlara yol açmaktadırlar.

GİZLİLİK

Tarafımız ile paylaşılan tüm bilgiler firmamız bünyesinde gizli tutulmaktadır ve hiç bir şekilde 3. kişi kurum ve kuruluşlar ile paylaşılmamaktadır.

Firmamız gizli kamera ve böcek yerleştirme hizmeti vermemekte olup sadece bu cihazları tarama ve tespit hizmeti vermektedir. Bu şekilde doğru olmayan bir kişiye ve doğru olmayan bir mekana yerleştireceğiniz böcek veya gizli kamera sonucunda TCK ilgili maddesi gereği ceza alabilirsiniz.

TCK İLGİLİ MADDELER

Kişisel verilerin kaydedilmesi MADDE 135.

(1) Hukuka aykırı olarak kişisel verileri kaydeden kimseye altı aydan üç yıla kadar hapis cezası verilir. (2) Kişilerin siyasî, felsefî veya dinî görüşlerine, ırkî kökenlerine; hukuka aykırı olarak ahlâkî eğilimlerine, cinsel yaşamlarına, sağlık durumlarına veya sendikal bağlantılarına ilişkin bilgileri kişisel veri olarak kaydeden kimse, yukarıdaki fıkra hükmüne göre cezalandırılır.

Verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme MADDE 136.

(1) Kişisel verileri, hukuka aykırı olarak bir başkasına veren, yayan veya ele geçiren kişi, bir yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Nitelikli hâller MADDE 137.

(1) Yukarıdaki maddelerde tanımlanan suçların;

a) Kamu görevlisi tarafından ve görevinin verdiği yetki kötüye kullanılmak suretiyle,

b) Belli bir meslek ve sanatın sağladığı kolaylıktan yararlanmak suretiyle, İşlenmesi hâlinde, verilecek ceza yarı oranında artırılır.

Verileri yok etmeme MADDE 138.

(1) Kanunların belirlediği sürelerin geçmiş olmasına karşın verileri sistem içinde yok etmekle yükümlü olanlara görevlerini yerine getirmediklerinde altı aydan bir yıla kadar hapis cezası verilir.

Şikâyet MADDE 139.

(1) Kişisel verilerin kaydedilmesi, verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme ve verileri yok etmeme hariç, bu bölümde yer alan suçların soruşturulması ve kovuşturulması şikâyete bağlıdır.

Copyright © 2009 bocekara.com Tüm hakları bocekara.com'a Aittir. Site içerisinde yer alan tüm metin, resim ve içerikler izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. TPE tarafından verilen marka tescil belgemize istinaden; 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname' de belirtilen tüm haklarımız saklıdır. Soru ve İstekleriniz için E-Mail Adresimiz Böcek Ara Hocaüveyz mh.Kocasinan cd.No:33 Fatih /İST Tel: +90 212 532 22 26- Cep:0 532 386 48 03